O FIRMIE

 

Przedsiębiorstwo Kormal istnieje na rynku od maja 1989 r. i od samego początku swojej działalności zajmuje się budownictwem w tym specjalistycznymi robotami antykorozyjnymi i izolacyjnymi. W okresie dwudziestu lat  działalności Spółka może się pochwalić kadrą inżynieryjno-techniczną i wykonawczą o najwyższych kwalifikacjach.
Współpracując od lat z największymi polskimi firmami: PKN ORLEN SA., BOT Elektrownia Bełchatów SA., KGHM Polska Miedź SA. pracownicy Spółki zdobywali doświadczenie w zakresie współpracy z organizacjami posiadającymi systemy zarządzania jakością, środowiskiem i BHP.
Od lipca 2005 r. Spółka legitymuje się certyfikatem systemu zarządzania jakością wg Normy PN- EN ISO 9001:2000.
Spółka Kormal w zakresie robót antykorozyjnych bezpośrednio współpracuje z producentami zabezpieczeń (systemów) antykorozyjnych i razem z technologami producentów rozwiązuje nawet najbardziej złożone problemy techniczne stawiane przez Klientów.
Prowadząc od stycznia 1991 roku działalność budowlaną za granicą poprzez oddziały w Schwedt i  w  Ingelheim  w Niemczech, a także od momentu wejści Polski do Uni Europejskiej  w Szwecji  i Danii, Spółka wyspecjalizowała się w zakresie budownictwa ogólnego i przemysłowego (głównie stanów surowych) zdobywając uznanie wymagających partnerów niemieckich, szwedzkich i duńskich.
Kadra zarządzająca Spółką posiada wysokie kwalifikacje zawodowe oraz wieloletnie doświadczenie zdobyte w kraju i za granicą.
Uczestnicząc aktywnie w pracach krajowych i zagranicznych organizacji gospodarczych (np. VdPD w Niemczech, Polsko Szwedzka Izba Gospodarcza w Gdańsku, ) oraz współpracując z firmami doradztwa prawnego i ekonomicznego kadra firmy dysponuje niezbędnymi informacjami potrzebnymi do podejmowania trafnych decyzji gospodarczych.